O nas


 

Poznaj sklep internetowy Tanisoft.pl 

Oprogramowanie komputerowe to narzędzie pracy w setkach firm, bez względu na ich wielkość, liczbę zatrudnianych pracowników i charakter działalności. Oprogramowanie księgowe, pakiety biurowe, programy do projektowania, tworzenia i edycji grafiki, edytory do programowania i wiele innych programów, jest każdego dnia używanych przez zawodowców i amatorów. 

Kupno nowego oprogramowania najczęściej wiąże się ze sporym wydatkiem. Koszt zakupu licencji wybranych programów, może sięgać nawet kilka tysięcy złotych. To nie małe obciążenie dla firmowych budżetów, jak i użytkowników prywatnych, pracujących na oprogramowaniu w celach niekomercyjnych.
 

Certyfikat Top-Firma

Potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów i najwyższych standardów obsługi klienta, jest przyznany nam certyfikat Top-Firma. Certyfikat przyznawany jest firmom, zgłaszanym do konkursu przez ich zadowolonych klientów. Certyfikat Top-Firma to namacalne potwierdzenie naszych kwalifikacji i profesjonalizmu, widocznego w codziennym działaniu.  Dziękujemy, że zostaliśmy docenieni. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. To jest dla nas znak, że każdy dzień naszej pracy przynosi efekty w postaci zadowolonych Klientów.

 

 

Tanisoft.pl skupuje i sprzedaje nieużywane już licencje programów

Czy jest szansa na tańszy zakup legalnego oprogramowania? Oczywiście że tak. Sklep internetowy tanisoft.pl powstał w tym właśnie celu. Nasza działalność polega na kupowaniu i sprzedaży nieużywanych już licencji oprogramowania komputerowego. Licencje programów zostały legalnie odkupione od firm. Z powodu zmiany oprogramowania lub aktualizacji, licencje starszych wersji przestały być używane. Sprzedaż dotychczasowych licencji sklepowi tanisoft.pl, pozwala firmom odzyskać część kosztów, a Państwu daje szansę legalnego kupna potrzebnego programu.

Co zyskujesz, kupując licencje na tanisoft.pl?

•    Poczucie bezpieczeństwa przy każdym zakupie,
•    sprzedajemy licencje nowe i używane,
•    każda licencja jest starannie opisana (jako nowa czy używana),
•    używane licencje są legalne i dokładnie sprawdzone,
•    zapewniamy pełne wsparcie posprzedażowe i pomoc przy instalacji,
•    gwarantujemy rozsądne ceny za licencje do użytku komercyjnego i prywatnego,
•    szeroki wybór softu dostępny w jednym miejscu i niskiej cenie,
•    faktura VAT do każdej transakcji.

Jak tanisoft.pl sprzedaje licencje?

Kupując nowe lub używane licencje w naszym sklepie, produkt otrzymasz drogą elektroniczną lub jeśli jest to wersja pudełkowa, zostanie wysłany pod wskazany adres. W sprzedaży posiadamy zarówno licencje nowe, pochodzące z autoryzowanej sieci dystrybucji, jak również oryginalne licencje odkupione od firm i instytucji.  

Za kupione u nas licencje, można zapłacić na jeden z kilku sposobów. Drogą elektroniczną, wykorzystując szybkie płatności online, a także tradycyjny przelew. Do każdego zakupu wystawiamy dokument sprzedaży – fakturę VAT. Pozwala to firmom zaliczyć wydatki na kupno licencji w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Tanisoft.pl to profesjonalne wsparcie techniczne

Jeżeli pierwszy raz kupują Państwo licencje oprogramowania online, być może jest obawa, czy proces instalacji przebiegnie prawidłowo i nie będzie skomplikowany. Pragniemy uspokoić wszystkich naszych klientów. Gwarantujemy bezpłatne wsparcie posprzedażowe, w przypadku jakichkolwiek trudności z wykorzystaniem zakupionej licencji. Trudności z pobraniem pakietu instalacyjnego, wpisaniem kodu licencji lub uruchomieniem programu. Nasi doradcy udzielają odpowiedzi drogą mailową lub telefoniczną, pozostając do Państwa dyspozycji.

Używane licencje oprogramowania tańsze od nowych

Co dzieje się z licencjami programów, które nie są już w firmach i instytucjach używane? Dotyczy to zarówno systemów operacyjnych i innych programów, które zostały zastąpione nowymi wersjami. Najczęściej takie licencje pozostają schowane w biurku i zapomina się o nich. Tymczasem nie tracą one swojej mocy i w dalszym ciągu mogą być używane na innych komputerach. Sprzedaż używanych licencji programów, które już nie są używane, pozwala Państwu zaoszczędzić nawet do 80% kosztów kupna nowego oprogramowani. Nie zawsze jest również potrzeba, aby kupować najświeższą wersję programu, która od poprzednich może się różnić kilkoma, nieużywanymi przez Państwa dodatkami. W takich sytuacjach, znacznie korzystniej jest kupić używane licencje, które kosztują ułamek ceny nowej.

Wygodne zakupy na tanisoft.pl

Warto również wspomnieć o czymś, co również ma duże znaczenie dla naszych klientów. To przede oszczędność czasu. W jednym miejscu mają Państwo dostęp do dużej ilości licencji na oprogramowanie różnego typu i przeznaczenia. Możliwość kupowania bez wychodzenia z domu, błyskawiczna wysyłka licencji, a także bezpieczne formy płatności zachęcają do tej formy zakupu. 

Zakupy na tanisoft.pl – bezpieczeństwo jest ważne

Używanie oprogramowania komputerowego, pochodzącego z niepewnych źródeł, zawsze wiąże się z ryzykiem zainfekowania komputera wirusem. Dochodzi do tego ryzyka instalacji oprogramowania pirackiego, wykorzystującego tzw. cracki. Wykorzystywanie takiego oprogramowania jest przestępstwem i wiąże się z ryzykiem nałożenia wysokiej kary finansowej. Jak tego uniknąć? Przede wszystkim kupować licencje w sprawdzonych i godnych zaufania sklepach, przestrzegających polskiego prawa i szanującego prawa autorskie. Nabywając licencje na tanisoft.pl, mają Państwa gwarancję ich bezpieczeństwa i legalności.

Gwarantujemy legalność pochodzenia licencji

Sprzedajemy używane oprogramowanie zgodnie z przepisami prawa.

 •    Pierwotne wprowadzenie oprogramowania do obrotu nastąpiło na obszarze Unii Europejskiej za zgodą osoby, której przysługują prawa autorskie (w postaci fizycznego nośnika danych lub przez udostępnienie w Internecie). 
•    Udzielenie licencji na oprogramowanie nastąpiło jako świadczenie wzajemne w zamian za wniesienie opłaty, umożliwiającej posiadaczowi praw osiągnięcie rekompensaty odpowiadającej wartości gospodarczej kopii oprogramowania.

•    Licencja przewiduje nieograniczone w czasie korzystanie z oprogramowania.

•    Nasi dostawcy zapewniają, że pierwotny licencjobiorca oraz każdy następny usunął swoje kopie programu w czasie odsprzedaży.

•    Potwierdzamy że zostały spełnione wszystkie warunki zbycia oprogramowania.

•  Licencje są przekazywane zgodnie z obowiązującą dyrektywą 2009/24 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych, oraz ze wszystkimi innymi obowiązującymi przepisami prawa. Przeniesienie licencji jest akredytowane przez kilka orzeczeń sądowych oraz według wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który ostatecznie odpowiedział na pytanie dotyczące niepewności prawnej przeniesienia licencji na rzecz wszystkich klientów, którzy mogą wreszcie czerpać korzyści z niższych cen.